Vray Course

:درباره ی دوره های مجازی

دوره ی شبیه سازی معماری (آموزش مجازی ویری) از جمله دوره هایی است که همه روزه نیاز به برگزاری در جوامع معماری و سی جی افزایش میابد و به دلیل مسافت های زیاد و فاصله ی هر شخص به مراکز آموزشی و پایتخت های آموزشی با استقبال زیادی از طرف هنرجویان قرار گرفته است. از طرفی نیاز به متد ها و روش های روز دنیا و تقاضای همه جانبه ی هنرجویان برای آموزش حرفه ای ما را بر آن داشت تا محتویات دوره را هر چه حرفه ای و تخصصی تر در نظر گرفته و با آموزش مفاهیم مهم و پایه ای سعی در تفهیم مطالب به بهترین شکل داشته و همچنین نظام سیستماتیک دوره و با روش انجام منظم دوره بازدهی دوره را هر چه بالاتر ببریم. نحوه ی برگزاری دوره با ثبت نام هر هنرجو شروع شده و سرعت دوره به دلخواه شخص خواهد بود و انجام تمارین هر هنرجو میزان سرعت دوره را برای ایشان مشخص خواهد کرد.

امید است با تمارین مستمر و پیوسته سطوح آموزشی و فرآیند یادگیری را هر چه بالاتر ببریم تا روندی باشد برای .فتح دروازه های موفقیت

برای خرید کل دوره میبایستی مبلغ (2700000 ریال) را به شماره ی کارت 6219861033775494 بنام محسن هاشمی واریز و فیش واریزی را به اینجا ارسال نمایید تا کل پکیج برای شما ارسال گردد. و همچنین برای مشاهده ی نحوه ی تدریس میتوانید با ثبت نام از 6 جلسه ی رایگان دوره استفاده نمایید.

برای دریافت سیلابس دوره روی عکس زیر کلیک نمایید.(در فایل سیلابس تمامی جلسات با خروجی نهایی به نمایش گذاشته شده اند.)

برای شروع دوره ی رایگان فرم ثبت نام را دانلود کرده و به اینجا ارسال نمایید.

با تشکر فراوان

مدرس دوره محسن هاشمی

برای عضویت در گروه کلیک کنید.

-برای دریافت جلسه ی اول رایگان کلیک نمایید.

-برای دریافت جلسه ی دوم رایگان کلیک نمایید.

-جلسه ی سوم در مراحل آتی دوره ارسال میشود.

-برای دریافت جلسه ی چهارم رایگان کلیک نمایید.

-برای دریافت جلسه ی پنجم رایگان کلیک نمایید.

-برای دریافت جلسه ی ششم رایگان کلیک نمایید.برای دریافت رمز عبور ثبت نام نمایید.